Дистанційна освіта

Шановні батьки та учні!

Звертаємо вашу увагу, що організація освітнього процесу в школі відбувається із зістосуванням технологій дистанційного навчання. Навчальні матеріали ви отримуєте за допомогою месенджерів (вайбер, E-mail). Про проведення он-лайн конференцій на платформі Zoom.us повідомляють класні керівники.

Онлайн- тести зовнішнього оцінювання для учнів 11 класів

Пропонуємо кращі україномовні сайти, рекомендовані та призначені для дітей, щоб отримувати задоволення та проводити час в Інтернеті, граючи та вивчаючи нове.

Онлайн-інструменти дистанційного навчання

Інші ресурси

Український центр дистанційної освіти - udec.ntu-kpi.kiev.ua

Українська система дистанційного навчання - www.udl.org.ua