НАШ ДРУЖНИЙ ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ

/Files/images/Колектив.jpg

В школі працює дружний, творчий колектив однодумців.
В закладі загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році працює 47 педагогів: 1- директор, 4- заступника директора з навчально-виховної роботи, 1- соціальний педагог, 1- практичний психолог, 1- педагог-організатор, 39 - вчителів (з них 1-сумісник, 3 –відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку ).

Колектив закладу складає 67 працівників, з них- педагогічних - 47, обслуговуючого персоналу – 17, завідувач бібліотеки - 1, медична сестра – 1, лаборант - 1

Школа пишається талантами та досягненнями своїх вчителів та вихованців.

Велике значення вчителі надають використанню інноваційних технологій у навчанні учнів.

В ХЗОШ № 95 методична робота має таку структуру: методична рада, що координує і спрямовує роботу предметних методичних об’єднань та творчих груп на виконання завдань, сформульованих в річному плані і обумовлених методичною проблемою школи.

Науково-методична робота була спрямована на всебічно якісне підвищення професійного рівня педагогів, на збагачення та розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу, на створення сприятливих умов для творчої їх праці та досягненні головної мети.

В ХЗОШ № 95 діють такі методичні об’єднання:

1. Методичне об’єднання вчителів предметів технічного циклу.

2.Методичне об’єднання вчителів предметів філологічного циклу.

3. Методичне об’єднання вчителів іноземної мови.

4. Методичне об’єднання вчителів історико-географічного циклу.

5. Методичне об’єднання вчителів предметів естетично-художнього циклу

6. Методичне об’єднання циклу фізичної культури та здоров'я.

7. Методичне об’єднання вчителів початкових класів

8. Методичне об’єднання класних керівників.