У закладі освіти визначені російська та українська мови навчання.

Режим роботи закладу: п'ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.
Початок занять о 08.30.

Форма надання освітніх послуг - очна та індивідуальна.

На початок 2019-2020 навчального року за індивідуальною формою навчалися 2 дитини.

Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 95 ім. 299 Харківської стрілецької дивізії Харківської міської ради Харківської області визнано атестованою на підставі висновку атестаційної комісії (наказ Управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради від 18.10.2016 № 324-о/д). Підтверджено право Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №95 ім. 299 Харківської стрілецької дивізії Харківської міської ради Харківської області на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

СТРУКТУРА НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2019/2020 навчальний рік розпочинається 2 вересня - Днем знань - і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 2 вересня по 27 грудня 2019 року

ІІ семестр – з 13 січня по 29 травня 2020 року

Закінчується навчальний рік проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

Навчальні екскурсії та навчальна практика проводяться упродовж навчального року.

Державна підсумкова атестація буде проводитись відповідно до чинного Положення про Державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

Упродовж навчального року для учнів будуть проводитись канікули:

· осінні - з 28 жовтня по 03 листопада

· зимові - з 30 грудня по 12 січня,

· весняні - з 06 квітня по 10 квітня

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул.