У закладі освіти визначена українська мова навчання.

Також згідно ст.5 (п.5) Закону України про повну загальну середню освіту та на підставі заяв батьків, які належать до національних меншин України, учням організовано здобуття початкової освіти мовою відповідної національної меншини (російською) поряд з державною мовою.

Режим роботи закладу: п'ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.
Початок занять о 08.30.

Форма надання освітніх послуг - очна та індивідуальна.

Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 95 ім. 299 Харківської стрілецької дивізії Харківської міської ради Харківської області визнано атестованою на підставі висновку атестаційної комісії (наказ Управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради від 18.10.2016 № 324-о/д). Підтверджено право Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №95 ім. 299 Харківської стрілецької дивізії Харківської міської ради Харківської області на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

СТРУКТУРА НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2021/2022 навчальний рік розпочинається 1 вересня - Днем знань - і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня по 25 грудня 2021року

ІІ семестр – з 11 січня по 28 травня 2022року

Закінчується навчальний рік проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

Навчальні екскурсії та навчальна практика проводяться упродовж навчального року.

Державна підсумкова атестація буде проводитись відповідно до чинного Положення про Державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

Упродовж навчального року для учнів будуть проводитись канікули:

· осінні - з 26 жовтня по 01 листопада

· зимові - з 28 грудня по 10 січня,

· весняні - з 22 березня по 28 березня

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул.