У навчальному закладі визначена російська мова навчання.

Режим роботи закладу: п'ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.
Початок занять о 08.30.

Згідно з Висновком Регіональної атестаційної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів № 6/7 від 19.10.2006 р. Харківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 95 ім. 299-ої Харківської стрілецької дивізії Харківської міської ради Харківської області атестована на достатньому рівні.

СТРУКТУРА НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2015/2016 навчальний рік розпочинається 1 вересня - Днем знань - і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня по 25 грудня 2015 року

ІІ семестр – з 11 січня по 28 травня 2016 року

Закінчується навчальний рік проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

Навчальні екскурсії та навчальна практика проводяться упродовж навчального року.

Державна підсумкова атестація буде проводитись відповідно до чинного Положення про Державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

Упродовж навчального року для учнів будуть проводитись канікули:

· осінні - з 26 жовтня по 01 листопада

· зимові - з 28 грудня по 10 січня,

· весняні - з 02 по 10 квітня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул.