Марафон добра «Добро починається з тебе»

Педагоги, учні та батьки стали активними учасниками марафону добра «Добро починається з тебе», ініційованного Департаментом освіти Харківської міської ради, який проходив у лютому місяці.

Учні, батьки та вчителі у відеороликах та фото-колажах продемонстрували як вони та члени їх родин протягом лютого примножують добро у світі: дарують підтримку нашим захисникам і захисницям, роблять добрі справи на підтримку соціально незахищених категорій громадян та допомагають притулкам для тварин.

Зараз ми, як ніколи раніше, відчуваємо важливість допомоги й підтримки. Немає значення: підтримуєте захисників, сортуєте гуманітарну допомогу, приносите продукти бабусі-сусідці, годуєте тварин на вулиці, важливо, щоб добра в нашому світі ставало все більше.

Примножуймо добро, робімо все, щоб якомога частіше звучали добрі слова, щоб доброта та небайдужість мали місце в нашому житті та в кожній родині.

Галерея "Марафон добра «Добро починається з тебе»"