Профілактика суїцидальної поведінки підлітків

В закладі освіти пройшли просвітницькі онлайн заходи, години психолога/соціального педагога, щодо попередження та профілактики суїцидальної поведінки підлітків.

Суїцидальна поведінка серед підлітків залишається дуже актуальною у всі часи. Події в Україні за останні роки спричиняють підвищений рівень стресу, підвищену тривожність у дітей підліткового віку. Що в свою чергу впливає на формування відповідних акцентуації характеру серед підлітків та збільшує ризик суїцидальної та самопошкоджуючої поведінки.

Психологічна підтримка у цей нелегкий час вимагає спеціальних знань та навичок у педагогів та батьків. Вироблення стратегії психологічної підтримки допоможе зменшити негативний вплив стресу та сприяти відновленню психіки та профілактики суїциду та самопошкоджуючої поведінки серед дітей та підлітків.

/Files/images/Профілактика.jpg