Харківські герої освітнього фронту

Влітку 2018 року в Харкові було засновано Школу волонтерів AVA – Active Volunteer Association of Kharkiv. Це міська школа волонтерів, яка збирає найактивнішу молодь Харкова для участі в міських масових заходах і просуває волонтерство в нашому місті.

Членом школи волонтерства AVA є учень 10-А класу ХЗОШ № 95 Слобідського району Карпов Артем. Юнак бере участь в організації та проведенні масових заходів у нашому місті: івентах, концертах, спортивних святах, разом з іншими волонтерами допомагає підтримати гарний настрій не лише дітлахам, а й їхнім батькам.

За активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху нашого міста Артем нагороджений дипломом Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

/Files/images/photo_2023-04-17_07-43-41.jpg