XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти участь у XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Основна мета конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку.

Малюнки розглядатимуться за кількома номінаціями:

• молодша група(діти, віком від 6 до 10 років);
  • середня група(діти, віком від 11 до 14 років);
  • старша група(діти, віком від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2023 року).

Прийом конкурсних робіт триватиме до 1 травня 2023 року включно. З положенням конкурсу можна ознайомитись за посиланням.