спільної роботи Ради музею «Бойової слави ХЗОШ № 95»

з представниками Ради постійно діючої комісії по роботі з молоддю

при районній організації ветеранів

Слобідського району

на 2018/ 2019 навчальний рік

Вересень 2018 р.

1. Затвердження плану роботи на 2018 /2019 навчальний рік;

2. Про збір документів, матеріалів для музею;

3. Про проведення спільних заходів Сушко Л.В. та Куліш І.Д.

4. Организація сумісной роботи «Пам’ять».

Листопад 2018 р.

Засідання Ради музею спільно з ПДКРМ

1. Звіт членів музею про виконану роботу із збору матеріалів про ветеранів.

2. Про активізацію роботи з підготовки до Дня звільнення України від німецько – фашистських загарбників ( Рада музею)

3. Робота лекторської групи з ветеранами.

II. Засідання Ради музею з представниками постійно діючої комісії по роботі з молоддю.

Березень 2019 р.

1. Звіт шефської комісії про роботу з ветеранами.

2. Інформація про підготовку класів з проведення заходів, присвячених Дню пам'яті та примирення,Дню перемоги над нацизмом в Європі (Берзень 2019 року)

3. Взяти участь у загальношкільних заходах, присвячених Дню пам'яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом в Європі(Рада музею, ветерани)

Квітень 2019

1.Конференція «Діти війни» (19.04.2019)

III.Засідання Ради музею з представниками постійно діючої комісії по роботі з молоддю.

Травень 2019 р.

1.Підсумок роботи за 2018– 2019н.р.

2.Планування роботи на новий навчальний рік.

Заходи

1. Виступи членів Ради музею, ветеранів Другої світової війни на уроці мужності, присвяченого Річниці звільнення Харківщини від німецько - фашистських загарбників. (03.09.2018 Сушко Л.В. та Куліш І.Д.)

2. Участь членів Ради музею, ветеранів Другої світової війни в проведенні Дня Партизанської слави (21.09.2018 Сушко Л.В. та Куліш І.Д.)

3. Збір спогадів, фото, матеріалів членами шкільного музею спільно з ветеранами про воїнів – інтернаціоналістів, учасників ЧАЕС, заслужених ветеранів праці, ветеранів війни мікрорайону до травня 2019 року.

4. Організувати зустрічі з ветеранами війни, дітьми війни, учасниками бойових дій. ( 06.11.18 Сушко Л.В. та Куліш І.Д.)

5. Взяти участь у проведенні Свята, присвяченого Дню збройних Сил України (грудень 2018 Рада музею)

6. Екскурсія пам’ятними місцями міста Харкова (За окремим планом Рада музею )

7. Екскурсія в музеї: ХЗОШ №160, ХЗОШ №49, гімназія №82, ліцей №22. (Квітень – Травень 2019 р, Рада музею, Рада ПДКРМ)

8. Взяти участь в вітанні ветеранов війни, мешканців микрорайону до Дня Перемоги. (Травень 2019 р, Рада музею, Рада ПДКРМ.)