/Files/images/Психолог.jpg

Пилипенко Вікторія Олександрівна

Практичний психолог, що працює з дітьми, повинен бачити можливі джерела загроз психологічної безпеки, по можливості блокувати стресові чинники або послаблювати ступінь їх стресового впливу за допомогою спеціальних прийомів і технологій. Крім того, він повинен на професійному рівні визначати ознаки стресового стану дитини і відповідно диференціювати його.

Чи потрібна консультація психолога вашій дитині?
Мабуть, багато хто з нас, погодяться з думкою про те, що психологічний стрес - це постійний супутник сучасної людини. Він уже давно став незмінною складовою життя для бізнесменів і робітників, студентів і домогосподарок, навіть така категорії населення як діти - теж піддані негативному психологічному впливу! Адже вони, так само, як і ми, живуть у цьому, що вічно поспішають кудись світі ...

Консультація психолога потрібна для того, щоб допомогти Вам правильно зрозуміти себе та інших.
Приходьте, і на допомогу до вас прийде не стільки психолог, скільки психолог-порадник, психолог-помічник, психолог-друг!

Пам'ятка для батьків першокласника

Пам'ятка для батьків учнів 5 класу

Пам'ятка для батьків обдарованої дитини