КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 22 серпня 1996 р. N 1004

Про запровадження шкільної форми

для учнів середніх закладів освіти

На виконання Указу Президента України від 12 червня 1996 р. N

417 ( 417/96 )"Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти" Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити зразки шкільної форми для учнів середніх закладів освіти за моделями, запропонованими Міністерством промисловості, Міністерством освіти, Міністерством економіки,

Міністерством охорони здоров'я, згідно з додатком.

2. Шкільну форму для учнів середніх закладів освіти запроваджувати поетапно: у 1-3 (4) класах - з 1 січня 1997р.,

5-11 (12) класах - з 1 вересня 1997 року.

3. Міністерству економіки, Міністерству промисловості, Міністерству освіти, Міністерству фінансів разом з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями: у місячний термін здійснити розрахунки потреби у шкільній формі з визначенням обсягів та відпускної ціни; визначити порядок адресного продажу шкільної форми.

4. Міністерству промисловості разом з Радою міністрів

Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями визначити підприємства, на яких буде виготовлятися шкільна форма, і забезпечити пошиття із тканини вітчизняного виробництва.

5. Установити, що діти-сироти,діти, які залишилися без піклування батьків, у тому числі ті, що перебувають під опікою громадян, забезпечуються шкільною формою без платно відповідно до норм, передбачених для цієї категорії дітей.

Прем'єр-міністр України П.ЛАЗАРЕНКО

Додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. N 1004

Форма одягу для учнів 1-4 класів

1. Комплект шкільної форми для хлопчиків

Костюм напіввовняний, що складається з однобортного або двобортного піджака та штанів(одного кольору або в різній кольоровій гамі). Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

Костюм літній, що складається з довгих штанів, сорочки з довгими або короткими рукавами. Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

2. Комплект шкільної форми для дівчаток

Костюм напіввовняний, що складається з однобортного або двобортного жакета та спідниці або сарафана (одного кольору, картаті або врізній кольоровій гамі). Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

Костюм літній, що складається з сукні, спідниці, сарафана, блузи. Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

Форма одягу для учнів 5-9 класів

1. Комплект шкільної форми для хлопчиків

Костюм літній, що складається з довгих штанів, сорочки з довгими або короткими рукавами. Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками навчальних закладів освіти.

2. Комплект шкільної форми для дівчаток

Комплект напіввовняний, що складаєтьсяз однобортного або двобортного жакета та спідниці або сарафана (одного кольору, картаті або в різній кольоровій гамі). Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

Форма одягу для учнів 10-11 (12) класів

1. Комплект шкільної форми для юнаків

Костюм напіввовняний, що складається з двобортного піджака таштанів (одного кольору або в різній кольоровій гамі). Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

Костюм літній, що складається з довгих штанів, жилета, сорочки з довгими або короткими рукавами та футболки. Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

2. Комплект шкільної форми для дівчаток

Костюм напіввовняний, що складається з однобортного або двобортного жакета та спідниці, штанів або сарафана(одного кольору, картаті або в різній кольоровій гамі). Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

Шкільна форма виготовляється зтканин вітчизняного виробництва.

Міністр

Кабінету Міністрів УкраїниВ.ПУСТОВОЙТЕНКО

( Документ взятo з сайта ВPУ zakon.rada.gov.ua )