Соціальна акція «Діти Харкова - за мир!»

Учні ХЗОШ №95 взяли участь у соціальній акції «Діти Харкова - за мир!», яка відбулася за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса у День захисту дітей.

У своїх малюнках діти зобразили улюблені місця нашого рідного міста Харкова, а також традиції родин. З цих малюнків перед Харківським національним академічним театром опери та балету імені М. В. Лисенка викладено напис «Діти Харкова - за мир!» довжиною 120 метрів.

1 червня на площі Свободи відбувся флешмоб «Діти Харкова - за мир!», під час якого діти вишикувались у напис «Діти Харкова - за мир!» та з 200 різнокольорових стрічок, виготовлених учнями всіх навчальних закладів міста, склали 250-метрову Стрічку миру із закликами до збереження миру. Школярі долучились до акції «Світ у долонях дітей» і намалювали крейдою контури своїх долонь, щоб сказати «Ні» війні. /Files/images/ДХМ.jpg
/Files/images/ДХМ3.jpg