Фестиваль дитячих екранних робіт ХМОУС вітає своїх переможців

11 травня 2016 року на базі Харківської загальноосвітньої школи №132 у межах заходів «Фестивальної весни-2016» Харківської міської організації учнівського самоврядування відбувся VІІ Фестиваль дитячих екранних робіт.

Під час фестивального показу учасники заходу переглянули 15 найкращих фільмів-переможців. Дипломантами фестивалю стали екранні роботи учнів ЗНЗ №№ 6,89, 146, 154, 157 Шевченківського району, №№ 133, 158, 170 Київського району, №№ 13, 152 Холодногірського району, № 153 Жовтневого району, №85, 119 Індустріального району, № 167, 23 Московського району.

Гран-прі фестивалю отримала робота «Мама» Рустама Мамедова, учня ХЗОШ № 95 Комінтернівського району.

Роботи учасників традиційно оцінювало професійне журі у складі викладачів та студентів факультету кіно-, телемистецтв Харківської державної академії культури (голова журі – Алфьорова З.І., професор, доктор мистецтвознавства, декан факультету кіно-, телемистецтв; співголова – Курінна Г.В., кандидат мистецтвознавства, голова оргкомітету фестивалю екранних робіт та фотографії «Золотий кадр»), режисери та оператори каналу ОТБ, студенти та учні-переможці міжнародних, всеукраїнських та міських фестивалів дитячої екранної творчості.

/Files/images/FV5.jpg