Підсумки осіннього ярмарку

18 жовтня 2018 року у ХЗОШ №95 вирував веселий і гомінкий осінній благодійний ярмарок. Участь у ньому взяли учні 1-10 класів. Після святкового відкриття ярмарку перед присутнімі розгорнулося справжнє диво: акуратно, зі смаком серверовані столи, охайно вбрані продавці і безліч ласощів.

Наймолодшим з учасників допомагали батьки.

Найбільше продавалося солодощів: тістечка та печиво різноманітних видів та форм, пряники та коржики, тортики та кексики, рогалики, желе та пиріжки.

Особливу увагу організатори ярмарку приділяли санітарно-гігієнічним вимогам:користквалися одноразовими рукавичками та посудом, серветками.

Свої цікаві і смачні товари рекламували учні кожного класу. Задоволення отримали і продавці, і покупці.

Осінній ярмарок був благодійним. Кошти, які було зібрано (11220 грн. 50 коп.), розподілено адресно:

• було придбане дитяче ліжко для тяжкохворих дітей паліотивного відділення КНП "Міська дитяча лікарня №5" (вул.Танкопія, 43);
  • памперси для невиліковно хворих Харківського обласного центру паліативної медицини "Хоспіс (вул.Луї Пастера 4)";
  • засоби особистої гігієни для дітей та підлітків, хворих на ДЦП, які перебувають у КУ "Комаровський психоневрологічний інтернат".

Діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.

Організатори свята дякують учням та їх батькам, які долучилися до цієї цікавої шкільної справи, за іх активність, ініциативність та підтримку.

/Files/images/Подяка.jpg /Files/images/Подяка1.jpg /Files/images/Подяка2.jpg