Участь у заході "Наркотики? Не моя тема!"

Захід під гаслом «Наркотики? Не моя тема!» був організований відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області спільно з Харківським міським благодійним фондом «Благо».

Завданням квесту є в ігровій формі донести дітям інформацію про шкоду вживання наркотиків, а також показати дітям, що працівники поліції це люди, яким можна довіряти та, які завжди прийдуть на допомогу. В цьому році разом з дітьми в команді знаходився працівник поліції – це шкільні офіцери, патрульні поліцейські чи працівники ювенальної превенції. Основна задача заходу зробити так, щоб діти бачили в поліцейських своїх друзів - могли на вулиці підійти до поліцейського, заговорити, запитати щось чи попросити допомоги У змаганнях, які пройшли на базі тренінгового центру ГУНП, взяли участь 50 дітей віком від 14 до 17 років з різних навчальних закладів міста Харкова та Харківського району.

На початку гри учасники ознайомилися з правилами її проведення та станціями, на яких вони змагалися у спритності, влучності та відповідали на запитання. Під час квесту команди проходили 10 станцій по колу. Блоки завдань стосувалися питань, пов’язаних з причинами та наслідками вживання підлітками психо-активних речовин, знаннях законодавства та медичної допомоги.

Також діти змагалися у стрільбі з луку.

Перед нагородженням діти із задоволенням спробували себе у ролі патрульного поліцейського. Про роботу дітям розповіли поліцейські з Управління патрульної поліції ГУНП в Харківської області. Працівники кінологічного центру також підготували для учасників квесту показові виступи зі своїми чотирилапими помічниками.

Переможцями гри стала команда Харківської загальноосвітньої школи № 95 під назвою «95 family», яка набрала найбільшу кількість балів. Всі учасники гри отримали пам’ятні дипломи, памятні медалі та солодощі.

/Files/images/2НМТ.jpg