У Харкові відкрили ще один новий дитячий майданчик

Новий дитячий ігровий та спортивний майданчик був відкритий 7 вересня у Слобідському районі за адресою: пр. Героїв Сталінграда, 150.

В рамках міської програми з благоустрою території Слобідського районуу дворі будинку №150 по пр. Героїв Сталінградабуло виконано комплекс робіт. Спочатку комунальники демонтували старі огорожі, лавки, розібрали напівзруйновану клумбу, вирівняли двір, для чого було завезено і розплановано близько 200 кубометрів землі і піску, потім майданчик огородили металевими декоративними стовпчиками. Після підготовчих робіт встановили дитячий майданчик нового зразка з єдиною в Харкові конструкцією для лазіння «павук», з гойдалками, балансирами, великою двохбаштовою гіркою і двома новими пісочницями.

Для любителів спорту змонтували спортивно-гімнастичний комплекс «Стріт-Воркаут», багатофункціональний спортивний елемент «Мульти-фітнес-станція», влаштували волейбольний майданчик, встановили два баскетбольних тренувальних кільця і ​​два столи для настільного тенісу.Також у дворі встановили два комплекси з кругової лавки і декоративного квітника.

Також встановили 30 звичайних лавок і 16 нових урн. Двір прикрасили скульптурами у вигляді фруктів і ягід, висадили кущі самшиту, облаштували і засадили квітами чотири нові клумби

.Крім того, була відремонтована внутрішньоквартальна дорога вздовж 13-ти під'їздів будинку № 148 по пр. Героїв Сталінграда та паркувальні кишені. Також були заасфальтовані підходи до всіх під'їздів.

З нагоди відкриття дитячого майданчика у дворі було влаштоване дитяче свято. Концерт підготували дитячі вокальні та танцювальні колективи району. Після концерту дітей пригостили морозивом

.З відкриттям нового майданчика жителів району привітав голова Адміністрації Слобідського району Вячеслав Ільєнко. Він подякував усім, хто брав участь у створенні нового місця відпочинку харків'ян, і зазначив, що величезні спільні зусилля департаментів і служб міської ради, комунальних підприємств міста («Жилкомсервіс», «Шляхрембуд», «ХТМ», Клінінгової компанії «СПО») і адміністрації району наочно показали, як треба любити рідний Харків, робити його кращим, цікавішим і зручнішим для людей.

/Files/images/Площадка1.jpg /Files/images/Площадка2.jpg