Моніторинг початкової освіти: відбудеться ІІ етап пілотування

Із 7 до 30 листопада пройде другий пілотний етап моніторингу початкової освіти.Його основне завдання – удосконалити технологічні процеси проведення моніторингу, а також апробувати тестові завдання та анкети для учнів-випускників початкової освіти.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України до вибірки учасників другого пілотного етапу потрапили загальноосвітні навчальні заклади з 13 регіонів України (м. Київ, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Харківська, Херсонська області). Оскільки теперішні четвертокласники ще не оволоділи навчальною програмою початкової школи, у пілотуванні братимуть участь учні 5-х класів 2017/18 навчального року.

Нагадуємо, що перший етап пілотування проходив з 3 по 19 травня. За підсумками проведення підготовлено анкету для вчителя, а також визначено можливість використання окремих тестових завдань для основного етапу дослідження, що відбудеться 2018 року.

За результатами двох етапів пілотування буде відпрацьовано технологію проведення й укладено тестові зошити для моніторингового дослідження 2018 року.

Навесні 2018 року Український центр оцінювання якості освіти проведе моніторингове дослідження читацької й математичної компетентностей четвертокласників. Детальніше про моніторинг початкової освіти – за посиланням.

За інформацією УЦОЯО