Повернутися до звичайного режиму

Поети- Харкову: За підтримки Харківського міського управління освіти:[Електронний ресурс]-Х.:- 1електронний диск.-Укр.

Булатова М.М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях.- 2-ге вид.- К.: Олімпійська література, 2011.- 400 с., іл. -/Додаток Булатова М.М. Енциклопедія Олімпійського спорту в запитаннях і відповідях [Електронний ресурс] .- К.: Олімпійська література, 2011.- 1 электрон.опт. диск (CD-ROM)

Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей.

Книга складається із 5 частин. І частина широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції. У ІІ частині висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів Міжнародного олімпійського комітету. У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії, структуру Міжнародної олімпійської системи Частина ІV присвячена олімпійським видам спорту, видатним спортсменам – чемпіонам Олімпійських ігор. Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі.

Кеворкян К.Э. Российско-украинская дружба. Время и судьбы.Справочное издание. [Электронный ресурс].-Х. : Фонд"Русский мир", 2013 - 1 электрон. опт. диск(СD-ROM)

/Files/images/диск.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 73