СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА
Культура доби Відродження, 8 клас:
Педагогічний програмний засіб.Версія 2.0 [Електронний ресурс].- Рівне: ПП «Контур Плюс», 2007.- 1 електрон. опт. диск (СD-POM)

/Files/images/trenajeri/244-1.JPG

Педагогічний програмний засіб «Культура доби Відродження, 8 клас» орієнтований на сучасні форми навчання із забезпеченням сумісності з традиційними методами та прийомами навчання в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.
Увесь курс складається з 22 уроків. Кожен урок розкриває конкретну тему згідно навчальної програми та містить засоби для пояснення необхідної теми: малюнки, світлини, анімації, дикторський супровід, аудіо – та відео фрагменти тощо. Для перевірки знань передбачені контрольні запитання, завдання, тексти.
Програмний засіб «Культура доби Відродження, 8 клас» містить також довідку по роботі з ППЗ, методичні рекомендації, глосарій (словник термінів і понять), іменний покажчик.

Світ античної культури, 6 клас:
Педагогічний програмний засіб.
Версія 2.0 [Електронний ресурс].- 1 електрон. опт. диск (СD-POM)

/Files/images/trenajeri/245-1.JPG

Педагогічний програмний засіб «Світ античної культури. 6 клас» орієнтований на сучасні форми навчання із забезпеченням сумісності з традиційними методами та прийомами навчання в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.
Увесь курс складається з 31 уроку. Кожен урок розкриває конкретну тему згідно навчальної програми та містить засоби для пояснення необхідної теми: малюнки, світлини, анімації, дикторський супровід, аудіо – та відео фрагменти тощо. Для перевірки знань передбачені контрольні запитання, завдання, тести.
Програмний засіб «Світ античної культури. 6 клас» містить також довідку по роботі з ППЗ, методичні рекомендації, глосарій (словник термінів і понять), іменний покажчик.

Кiлькiсть переглядiв: 53