ФІЗИКА
Віртуальна фізична лабораторія.
Фізика. 7 клас .
Педагогічний програмний засіб. [Електронний ресурс].- 1 електрон. опт. диск (СD-POM).- Додаток: Методичний посібник [Текст]/Під ред.В.В.Гоголя.-Рівне: ПП «Контур Плюс», 2007

/Files/images/Зображення/250-1.JPG

У методичному посібнику розкриті особливості викладання фізики на основі мультимедійних технологій, описана специфіка роботи з Педагогічним програмним засобом «Віртуальна фізична лабораторія, Фізика, 7 клас» для ЗНЗ.
Мета посібника – допомогти вчителеві фізики у проведенні уроків та оцінюванні знань учнів, розробці власних уроків із використанням мультимедійних засобів навчання.
У посібнику пропонуються рекомендації для проведення і організації уроків фізики у 7 класі. Мультимедійна частина посібника (ком пакт-диск) є педагогічним програмним засобом «Віртуальна фізична лабораторія, Фізика, 7 клас».
Посібник адресований учителям ЗНЗ, студентам вищих навчальних педагогічного профілю, а також слухачам систем післядипломної педагогічної освіти.

Віртуальна фізична лабораторія.
Фізика, 10-11 клас
[Електронний ресурс].-Педагогічний програмний засіб. Версія 1.0: Для ЗНЗ.- Рівне: ПП «Контур Плюс», 2007.- 1 електрон. опт. диск (СD-POM)

/Files/images/pdruchniki/251-1.JPG

У методичному посібнику розкриті особливості викладання фізики на основі мультимедійних технологій, описана специфіка роботи з Педагогічним програмним засобом «Віртуальна фізична лабораторія, Фізика, 10-11 клас» .
У посібнику пропонуються рекомендації для проведення і організації уроків фізики у 10-11 класі. Мультимедійна частина посібника (компакт-диск) є педагогічним програмним засобом «Віртуальна фізична лабораторія, Фізика, 10-11 клас».

Фізика, 7 клас. Методичний посібник:
Для ЗНЗ. Версія 2.0 [Електронний ресурс].- 1 електрон. опт. диск (СD-POM).- Додаток : Методичний посібник [Текст]/Під ред.. В.В.Гоголя.- Рівне: ПП «Контур Плюс», 2009

/Files/images/pdruchniki/252-1.JPG

У методичному посібнику розкриті особливості викладання фізики на основі мультимедійних технологій, описана специфіка роботи з Педагогічним програмним засобом « Фізика, 7 клас» для ЗНЗ.
У посібнику пропонуються рекомендації для проведення і організації уроків фізики у 7 класі. Мультимедійна частина посібника (компакт-диск) є педагогічним програмним засобом «Фізика, 7 клас».

Фізика, 7 клас . Мультимедійний підручник. [Електронний ресурс] .- 1 електрон. опт. диск (СD-POM). - Рівне: ПП «Контур Плюс», 2009.- (Нова школа

/Files/images/pdruchniki/253-1.JPG

«Нова школа» пропонує новий засіб оволодіння знаннями для більш повного і точного розуміння предмета. Мультимедійний підручник повністю відповідає шкільному курсу предмета, значно збагачуючи його виклад сучасними технологіями навчання. За допомогою графіки та анімації існує можливість побачити те, що дуже складно чи взагалі неможливо передати словами. Сучасні технології та дружня, ігрова форма викладу створюють комфортне середовище для навчання. Це суттєво підвищує швидкість та якість засвоєння матеріалу.

Фізика, 8 клас.
[Електронний ресурс]. – 1 електрон. опт. диск (СD-POM). –Додаток : Методичний посібник [Текст]. - Рівне: ПП «Контур Плюс», 2007

/Files/images/pdruchniki/254-1.JPG

У методичному посібнику розкриті особливості викладання фізики на основі мультимедійних технологій, описана специфіка роботи з Педагогічним програмним засобом « Фізика, 8 клас» .
У посібнику пропонуються рекомендації для проведення і організації уроків фізики у 8 класі. Мультимедійна частина посібника (компакт-диск) є педагогічним програмним засобом «Фізика, 8 клас».

Фізика, 8 клас .
Мультимедійний підручник.
[Електронний ресурс] .- 1 електрон. опт. диск (СD-POM). - Рівне: ПП «Контур Плюс», 2009.- (Нова школа)

/Files/images/pdruchniki/255-1.JPG

Фізика, 11 клас.
Методичні рекомендації : Для ЗНЗ [Електронний ресурс].- 1 електрон. опт. диск (СD-POM). - /ДП «Інститут педагогічних інформаційних технологій» .- Додаток : Методичний посібник [Текст].-К.: 2008

/Files/images/pdruchniki/256-1.JPG

Навчальне програмне забезпечення для викладання та вивчення фізики у 11 класі ЗНЗ (НПЗ) створене згідно з чинною навчальною програмою з фізики, затвердженою МОН України.
Мета НПЗ полягає в активізації пізнавальної діяльності учнів, розвитку їх самостійності в опануванні знань, формуванні інформаційної та інших базових компетентностей особистості, посиленні позитивної мотивації до навчання фізики.