Першого вересня 2014 року нашій школі виповнилося 40 років…

А починалося все так… Рішенням Харківської Міської ради в центрі 27 мікрорайону по вул. Ньютона 137 у 1974 році 1 вересня було відкрито нову школу, яка отримала номер 95.

Першим директором була призначена Натарова Тамара Іванівна. Протягом 10 років вона і створений нею педагогічний колектив закладали основу нашого сьогодення. В ці роки закладалися традиції нашої школи:

• єдина сім’я, в якій «один - за всіх, і всі – за одного»;
  • культурний осередок мікрорайону;
  • місце, де кожному раді;
  • дім, куди хочеться приходити знову й знову.

З 1983 до 2000 року директором школи був Дмитренко Олександр Васильович. Він продовжив та розвинув традиції школи.

В 1984 році вчителем початкової школи Улицькою Катериною Семенівною разом з учнями школи та їх батьками було розпочато пошук ветеранів 299 Харківської стрілецької дивізії, які визволяли наше рідне місто.

В 1987 році рішенням Верховної ради УСРС школі було присвоєно ім’я 299 Харківської стрілецької дивізії, а в школі почав працювати Музей Бойової слави 299 Харківської стрілецької дивізії.

Традиції школи зберігаються і поширюються і в наш час. Розширюються напрямки роботи музею: збираються матеріали щодо періоду Голодомору 30-х років , розшукуються ветерани сучасних війн – Афганської та Чеченської, створені нові виставки, присвячені Холокосту.

З 2000 року директором школи працює Балюк Тетяна Аркадіївна, яка з 1985 року працювала в нашій школі заступником директора з виховної роботи. В школі працюють вчителями і співробітниками наші випускники різних років.

В 2007 році учитель нашої школи Воропаєва Валентина Василівна була визнана «Кращим учителем року» і отримала Подяку та подарунок міського голови.

Вчитель історії, керівник шкільного музею Бєляй Тетяна Михайлівна була переможницею Всеукраїнського конкурсу науково – пошукових робіт, присвячених Голодомору 30-х років і була запрошена на зустріч з Президентом України В.А.Ющенко в Києві.

З червня 2013 року заклад очолює Мерзлякова Наталія Володимирівна, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. У школі її називають “трудоголіком” – на роботу приходить раніше за всіх і йде додому, коли всі розійдуться.

Наталія Володимирівна ініціативна та енергійна, продовжує працювати в декількох напрямках: виховна робота, навчальна та наукова робота.

Головною метою роботи колективу школи є

• надання глибоких і якісних знань;
  • виховання нового покоління в дусі патріотизму, шанобливого ставлення до ветеранів та людей похилого віку, гуманізму та колективізму, інтернаціоналізму;
  • виховання соціально зрілої, фізично здорової людини з розвинутими творчими здібностями.
Школа пишається талантами та досягненнями своїх вихованців.
Наш девіз на нашому гербі:
Герб школи